Szamańskie środy

Ruszamy z kolejną odsłoną cyklu spotkań Środy Szamańskie. Oto nasze propozycje na jesienne popołudnia:

13 września spotkanie z Jakubem Ledwoniem, zielarzem i fitoterapeutą. Temat: „Oczyszczanie drogą do zdrowia”. Taki tytuł nosi też książka dr Petera Jentschury, która otwiera nam oczy na postrzeganie własnego organizmu. Jakub Ledwoń wprowadzi nas w ten temat.

20 września spotkanie z Haliną Jurkowską. Temat: "Jelita naszym sercem”. W jaki sposób utrzymać prawidłowy stan mikrobioty jelitowej lub przywrócić stan równowagi flory bakteryjnej przy dysfunkcji przewodu pokarmowego. Opowiemy o tym, jakie mechanizmy funkcjonują w czasie trawienia i jakie substancje wyciągów roślinnych wg syberyjskich naukowców stosować dla prawidłowych funkcji układu pokarmowego.

27 września spotkanie z Katarzyną Barczyńska. Temat: „Kryszałowe spełnianie zamierzeń”. Jesteśmy w najlepszym roku do działania. Zobaczymy co w informacji pola przestrzeni kryształowej nas do tego predysponuje oraz jak wygląda nasze pole kryształowe i co je wzmacnia do działania, kreowania. Jak rozluźnienie i relaks wzmacniają nasze działania. Wszystko to przeczytamy w kryształach i naszym wspólnym polu kryształowym.

4 października spotkanie ze Zbigniewem T. Nowakiem, znanym zielarzem. Temat to „Zioła zamiast tabletek przeciwbólowych”. Polacy należą do czołówki konsumentów leków przeciwbólowych. Łykamy je, kiedy doskwiera ból, zapominając o roślinach leczniczych. Właśnie o ziołach o działaniu przeciwbólowym - pomocnych w bólach reumatycznych, mięśniowych, kręgosłupa opowiemy podczas spotkania. Jak zwykle: konkursy z nagrodami dla uczestników.

Spotkania odbywają się w Katowicach, w Kompleksie Konferencyjnym Opolska/Sobieskiego – wejście od ul. Sobieskiego 11. Przechodzimy przez parking do budynku F, I piętro, sala C. Godzina 17. Wstęp 4 zł. Serdecznie zapraszamy!