Oczyszczanie wątroby i regeneracja organizmu

Nie wszyscy wiedzą, że już od kilku lat wzbogaciliśmy naszą tradycyjną terapię oczyszczania wątroby także bardzo skuteczną terapią oczyszczania całego organizmu. Prowadzi ją pani Ilona Kubacka, osoba posiadająca niezwykły dar nieba, który pomaga jej nie tylko w widzeniu wnętrza naszego ciała, ale także w uzdrawiania wszystkich jego narządów.

Dość długo nie łączyliśmy obu tych terapii. Ale od dwóch lat włączyłam do terapii w hotelu „Zagroń” w Szczyrku także regenerację organizmu. Pierwsze poprosiły nas o to osoby, których dzieci stały się ofiarami szczepionek. Takich ofiar jest niestety bardzo dużo… Szczepienia nie powinny być przymusowe, jak to się dzieje w Rosji. Tam jeśli ktoś chce, może dziecko (lub osobę dorosłą) zaszczepić, ale przymusu nie ma! Wróćmy jednak do Szczyrku. Pisaliśmy już na łamach naszej gazety o wybitnie zdolnej nastolatce, dumie szkoły, która po szczepieniu (które odbyło się w szkole i to bez porozumienia z rodzicami), przestała chodzić i mówić. Stała się po prostu wrakiem człowieka! Na szczęście, Pani Ilona, po parokrotnej sesji uzdrawiania w Szczyrku, przywróciła zdrowie tej pięknej i mądrej dziewczynie. Mogła wreszcie wrócić do szkoły.

Pani Ilona Kubacka pomogła już niejednej takiej ofierze szczepień… Ale od razu muszę podkreślić, że ta niezwykła uzdrowicielka nie leczy chorych ani w domu, ani w żadnych innych miejscach. Ale na szczęście ta moja niezwykła przyjaciółka przyjeżdża parę razy w roku na nasze terapie oczyszczania wątroby. Byłam świadkiem wielu jej niezwykłych dokonań. Ma m.in. duże sukcesy w pomaganiu parom, które nie mogą mieć dzieci ze względu na niewłaściwą polaryzację. Byłam także świadkiem jej bardzo skutecznej pomocy autystycznemu dziecku, także ofiary szczepienia. Uzdrawiała chłopca podczas jego snu, o czym nie wiedział. Jej pomoc okazała się bardzo znacząca i sprawiła wszystkim wielką radość.

W tym roku będziemy jeszcze na terapii oczyszczania wątroby w Szczyrku  od 5 do 12 listopada. Cieszę się, że znowu będzie pomagała tym wszystkim, którzy – poza wątrobą – cierpią także na wiele innych chorób. Nie będę kryła, że zawsze jest wśród nich kilku, a często nawet kilkunastu lekarzy. Pani Kubacka niejednego z nich skutecznie uzdrowiła…

Zapraszamy więc Was, Drodzy Pacjenci z całego serca na kolejne spotkania z nami w listopadzie.

Nina Grella

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *